فروش ویژه بهاره

ثبت نام

ورود

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your compare list.

5

Product was successfully added to your wishlist.

5

اسنیکرز مردانه

اسنیکرز مردانه؛ همقدمی برای استایل‌های روزمره


در دنیای فشن امروز، اسنیکرز مردانه فقط برای استفاده‌های ورزشی یا حتی استفاده روزمره، بدون درنظر گرفتن سبک واستایل نیستند. این همقدم‌های همیشگی، برای ما تبدیل به یکی از اکسسوری‌های کاربردی در استایل کژوال و یکی از اصلی‌ترین نیازهای پوششی ما شده‌اند.

در این مطلب قرار است علاوه بر در نظر گرفتن استاندارهای پوششی این کفش تاثیرگذار، به نحوه استایلینگ، طرز استفاده‌ی درست و روش خرید آنها توجه داشته باشیم و در نهایت بتوانیم با اسنیکرز مردانه یک استایل کژوال مدرن، راحت و طبق مد روز داشته باشیم.

قبل از اینکه به سراغ پیشنهادهای ما برای داشتن استایل بهتر با اسنیکرز مردانه برویم، بهتر است 5 قانون کوتاه و تاثیرگذار را در انتخاب و استفاده‌ی این کفش با هم مرور کنیم:

1- راحتی مهم‌ترین فاکتور برای انتخاب اسنیکرز مردانه است! نوعی از این کفش را انتخاب کنید که انعطاف‌پذیر، نرم و دقیقا مناسب و فیت پنجه‌های شما باشد.

2- بر اساس نوع استفاده‌ی خود (ورزش، پیاده‌روی و ...) اسنیکرز مردانه را انتخاب کنید.

3- سعی کنید به دام ترندها نیفتید! اگر می‌خواهید اسنیکرز مردانه مورد علاقه‌تان برای مدت زیادی محبوب باقی بماند، انتخاب‌تان را کمی کلاسیک‌تر کنید.

4- سبک لباس پوشیدن‌تان را در نظیر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب و خریداری اسنیکرز مردانه کنید.

5- از این کفش مردانه به خوبی مراقبت کرده و همیشه تمیز نگه‌شان دارید

انواع اسنیکرز مردانه و نحوه‌ی استفاده از آنها در استایل


اسنیکرز مردانه انواع مختلفی دارد که بر اساس نوع استفاده، سبک، متریال و ... از همدیگر تمیز داده می‌شوند. بر اساس این تنوع، سبک پوشش و استایلینگ هر کدام می‌تواند متفاوت و مختص موقعیت خاصی باشد.

اسنیکرز مردانه بیسیک


همانطور که از اسم آن پیداست، این اسنیکرز مردانه قابلیت ترکیب شدن با لباس و اکسسوری‌های متفاوتی را دارد. لباس و کفش‌های بیسیک قابلیت تطبیق‌پذیری بالایی دارند و دلیل آن چیزی جز سادگی در طرح و فرم آنها نیست. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این سبک از کفش‌ مردانه، بدون تاریخ بودن‌ آن است.

اسنیکرز مردانه بیسیک علاوه بر فرم، بهتر است رنگ بیسیک و یا خنثی داشته باشد تا قابلیت‌ها و دلایل محبوبیت‌اش دو چندان شود. رنگ سفید و مشکی، دو رنگ پرکاربرد و پرطرفدار در این سبک از کفش مردانه به حساب می‌آید.

چگونه با اسنیکرز مردانه بیسیک استایل بهتری داشته باشیم؟همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره کردیم، اسنیکرز مردانه بیسیک قابلیت تطبیق‌پذیری بالایی با دیگر آیتم‌های یک استایل کژوال دارد. از آنجایی که در دنیای فشن امروز آزادی در انتخاب حرف اول را می‌زند، گاهی می‌توان این کفش مردانه را با لباس‌های فرمال همچون کت و شلوار به راحتی استایل کرد و صاحب سبکی خاص و امروزی شد.

اما اگر اهل ریسک کردن در استایل خود نیستید، می‌توانید با انواع شلوار جین، تیشرت‌ها، شلوارهای کتان ساده و حتی شلوار پارچه‌ای‌های پیلی‌دار ترندی، آنها را ترکیب کنید.

پوشیدن این نوع اسنیکرز مردانه، شما را نزدیک به استایل اسمارت کژوال خواهد کرد؛ استایلی که علاوه بر راحتی و روزمره بودن، خاص و قابل توجه است

اسنیکرز مردانه ورزشی(کلاسیک):


این مدل از اسنیکرز مردانه فرمی شبیه به اسنیکرزهای قدیمی ورزشی دارند. از آنجایی که امروز این کفش‌ها یکی از اسنیکرزهای پرطرفدار در استایل کژوال به حساب می‌آیند، ما نیز به نحوه استایلینگ آن نگاهی خواهیم داشت.

این مدل کلاسیک از اسنیکرز مردانه، یکی از پرطرفدارترین فرم‌های آن در دوران مختلف بوده است. آنها راحت‌اند و می‌توانند گزینه‌ی قابل توجهی در استایل باشند؛ اما استایلنگ آنها نیازمند رعایت کردن اصول خاصی است.

چه لباس‌هایی با اسنیکرز مردانه ورزشی بپوشیم؟از آنجایی که انتخاب کفش و شلوار ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند، در قدم اول بهتر است به قد شلوارتان دقت کنید. قد شلوار برای پوشیدن با اسنیکرز مردانه ورزشی، بهتر است یا روی قوزک پا باشد یا کاملا بلند که پوست پا را به نمایش نگذارد. شلوارهایی که قد آنها درست بالای کفش تمام می‌شوند و قسمتی از پوست پا را نشان می‌دهند، می‌توانند قد شما را از آنچه که هست کوتاه‌تر نشان دهند.

همچنین در نظر داشته باشید که ماهیت این نوع اسنیکرز مردانه کمی ضمخت‌تر از دیگر مدل‌های آن است. از این رو بهتر است اگر قد کوتاهی دارید کمتر سراغ آنها بروید؛ زیرا این نوع از اسنیکرز مردانه قابلیت مثال‌زدنی برای کوتاه نشان دادن قد دارد.

به طور کل بهتر است این مدل از اسنیکرز مردانه را با شلوارهای جین ،کتان، انواع تیشرت، هودی، پافر، سوئت‌شرت و شلوارهایی نظیر سوئت‌پنتس یا همان "اسلش" بپوشید و یک استایل اسپورتی کژوال برای خود رقم بزنید.

اسنیکرز مردانه بدون بنداین مدل از اسنیکرز مردانه را به جرئت می‌توان راحت‌ترین نوع آن به شمار آورد. این راحتی که در نوع خود بی‌نظیر است، چه در هنگام استفاده و چه در هنگام پوشیدن اصالت خود را حفظ می‌کند. این کفش ها را معمولا با نام نیزslip-on shoes یاد می‌کنند.

مشخصه بارز آنها بدون بند بودنشان است اما میتوانند با متریاg مختلفی همچون چرم و پارچه م,رد استفاده قرار بگیرند.

با اسنیکرز مردانه بدون بند چه بپوشیم؟


این سبک از اسنیکرز مردانه نیز به نوعی کلاسیک و در عین حال بدون زمان به حساب می‌آید و از آنجایی که مانند دیگر همتایان خود، مناسب استفاده‌ی روزمره و استایل کژوال است، بهتر است در سبک خود باقی مانده و در همان‌جا خوش بدرخشد.

شلوارهای جین اسکینی، تیشرت‌ها، پولوشرت، هودی، وست و پیراهن‌های کژوال مردانه مناسب‌ترین آیتم‌ها برای ترکیب شدن با این اسنیکرز مردانه در استایل کژوال هستند.

همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای بهتر دیده شدن استایل‌تان با این اسنیکرز مردانهT آنها را با جوراب‌های کوتاهی بپوشید که از بالای کفش بیرون نیامده و طوری جلوه کنند که گویی جوراب به پا ندارید.

یکی دیگر از پیشنهادات ما برای استایلینگ این مدل کفش، ست کردن رنگ آن با بالاتنه است. در این رنگ‌بندی بهتر است رنگ شلوار را نیز به طیف بالاتنه و کفش خود نزدیک نگه دارید.

نکات کوچک و تاثیرگذار در استایلینگ انواع اسنیکرز مردانه:


1- اگر از آن دست افرادی نیستید که اسنیکرز در اولویت انتخاب‌هایشان قرار دارد و تعداد زیادی از این کفش محبوب را در کمد خود نگهداری می‌کنند، بهتر است در انتخاب رنگ و فرم اسنیکرز ریسک نکرده و انتخابی داشته باشید که بتوانید مدت زیادی از آن استفاده کنید. همچنین رنگ و مدلی از اسنیکرز مردانه را انتخاب کنید که با دیگر لباس‌هایتان تطبیق‌پذیر باشد.

2- اسنیکرز مردانه سفید یک انتخاب بی‌نظیر است اما اگر اهل نگهداری درست از کفش نیستید، به جای سفید، طوسی را انتخاب کنید!

3- به اندازه قد شلوار و ارتباط آن با کفش دقت کنید! رنگ، اندازه و فرم شلوار بهتر است در راستای سبک و رنگ اسنیکرز باشد.

4- برای یک جلسه‌ی کاری پوشیدن اسنیکرز مردانه بیسیک را با یک کت تک، شلوار جین و تیشرت یقه گرد امتحان کنید!