دامن جین

یک دامن؛ پنج استایل!


قطعا همه‌ی ما در زندگی بیش از 1 لباس جین در کمد لباس‌هایمان داشته‌ایم و مطمئنا بیشترین تعداد از این لباس‌های پرطرفدار و کاربردی، مربوط به شلوار جین بوده است.

اما برای خانم‌ها علاقه به این نوع از لباس، تنها در شلوار خلاصه نمی‌شود. دامن جین یکی از کاربردی‌ترین و در عین حال خاص‌ترین انتخاب‌هایی است که در هر فصل می‌تواند یک گزینه‌ی تکمیلی برای استایل‌های کژوال باشد.

در این قسمت از بلاگ سالیان قرار است شما را به خوشتیپ‌تر شدن با جین دعوت کنیم؛ از این رو برای شروع این سری از مطالب کاربردی می‌خواهیم شما را با ترفندهای ساده و شیک برای استایلیش به نظر رسیدن با دامن جین زنانه آشنا کنیم.

دامن جین زنانه: لباسی برای تمام فصول


جین درست‌ترین جواب به سردرگمی شما در انتخاب لباس و استایل مناسب است؛ زیرا لباسی چهارفصل بوده و راحتی، زیبایی و کارآمدی استایل را در چشم بر هم زدنی برای شما محیا می‌کند.

اگر از شلوار جین و تاثیر شگفت‌انگیز این لباس صرف‌نظر کنیم؛ دامن جین پرکاربردترین و یکی از دوست داشتنی‌ترین انواع دامن زنانه است. در این آیتم، صحبتی از سن و سال مطرح نیست و خانم‌های خوشتیپ می‌توانند با خیالی آسوده دامن جین دوست داشتنی خود را در موقعیت‌های مختلف به تن کنند.

دامن جین زنانه آیتمی کژوال بوده و برای استفاده‌ی روزمره و همچنین در موقعیت‌هایی همچون یک دورهمی دوستانه، سفر و ... انتخابی مناسب است.

پیشنهادهایی شیک با دامن جین!


از آنجایی که همه‌ی جین‌ها قابلیت تطبیق‌پذیری بالایی با اجزای دیگر استایل را دارند، شما نیز می‌توانید دامن جین را با اکثر لباس‌های کژوال ترکیب کنید.

دامن جین+ شومیز دکمه‌دارشومیزهای دکمه‌دار یکی از نیازهای اولیه‌ی ما برای داشتن یک کمد کاربردی به حساب می‌آیند.

این شومیزها در عین سادگی می‌توانند نقش پررنگی در استایل‌های ما داشته باشند؛ زیرا به اشکال مختلفی قابل پوشیدن هستند و با انواع اکسسوری می‌توانند صاحب سبک جدیدتری شوند.

اما علاوه بر این شومیزهای ساده و دکمه‌دار، انواعی از آنها با جزئیاتی ساده و جالب‌توجه، می‌توانند تاثیرگذاری در استایل را دو چندان کنند. این جزئیات می‌توانند در قسمت‌های مختلفی همچون یقه یا آستین باشند.

این استایل با یک کفش ballet flat و کیف دستی زنجیردار تکمیل می‌شود و برای موقعیت‌هایی همچون یک میهمانی ساده در محیطی باز، یک انتخاب شیک و در عین حال کم ریسک خواهد بود.

دامن جین+ تیشرت


شاید ترکیب ساده‌ای به نظر برسد، اما قطعا یکی از بهترین و همیشگی‌ترین استایل‌ها را به وجود می‌آورد.

همیشه برایمان تیشرت مکمل جین بوده است؛ اما انتخاب های درست در باقی اجزای این استایل می‌تواند تاثیر چشمگیری در به روزتر کردن آن داشته باشد.

دامن جین زنانه را با تیشرت و همراه با یک اسنیکرز با فرم بیسیک بپوشید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که رنگ کفش‌تان را با تیشرت کمی هماهنگ انتخاب کنید تا بتوانید به یک توازن ساده و بی‌نظیر در استایل‌تان دست بیابید.

این استایل می‌تواند برای جوانان و نوجوانان انتخاب جذاب‌تری باشد و برای میهمانی‌های دوستانه‌، آنها را ساده، خوشتیپ و متناسب با سال‌شان نشان دهد.

دامن جین+ تاپ بندیاز یکی از نشانه‌های تابستان و استایل‌های خنک و بی‌نظیر آن، تاپ‌های بندی است. این تاپ‌ها نیز یکی دیگر از لباس‌های پرطرفدار و کاربردی فصل به حساب می‌آیند و در بسیاری از موقعیت‌ها بهترین گزینه برای انتخاب لباس بالاتنه محسوب می‌شوند.

ترکیب تاپ بندی با دامن جین زنانه می‌تواند شما را برای موقعیت‌های مختلفی آماده کند؛ از میهمانی و دورهمی گرفته تا در زیر مانتو برای گشت و گذارهای شهری!

برای استایل کردن دامن جین و تاپ بندی باید به فرم تاپ بیشتر دقت کنید و باقی اجزای استایل را بر اساس سبک آن انتخاب کنید. مثلا برای یک میهمانی تابستانی می‌توانید تاپ بندی زنجیردار، یک جفت صندل متناسب با استایل و یک کیف کوچک که با سبک پوشش و فرم اندام‌تان همخوانی دارد، انتخاب کنید.

دامن جین+ شومیز جینشومیز جین به اندازه‌ی شلوار و دامن جین یک آیتم نجات دهنده به حساب می‌آید. پوشیدن همزمان دو لباس جین در کنار هم نیز استایلی شیک و بدون زمان پدید می‌آورد. همچنین با پیروی از الگوی مونوکروماتیک در استایل، می‌توان گفت که یکی از مزیت‌های همنشینی جین‌ها در کنار هم، بلندتر نشان دادن قد است.

ترکیب شومیز جین و دامن جین نیز یکی از استایل‌های همیشگی و کاربردی در سبک کژوال است. برای انتخاب کیف و کفش در این استایل طیف رنگ‌های قهوه‌ای و کرم می‌توانند گزینه‌ی کلاسیک و بی‌نظیری باشند.

یک کوله‌پشتی چرمی با یک جفت اسنیکرز بیسیک کرم رنگ نیز موجب پدید آمدن یک استایل منحربه‌فرد خواهند شد.

دامن جین+ تاپ ساده


جوان و میانسال، مرد و زن، فرقی ندارد!

تاپ ساده یکی از لباس‌های ضروری برای همه‌ی ما هستند؛ اما برای خانم‌ها موضوع کمی متفاوت‌تر است!

تاپ و تیشرت‌های ساده به راحتی می‌توانند با یک لباس جین و اکسسوری‌هایی خاص، ما را تبدیل به خوش‌استایل‌ترین فرد یک جمع کنند.

ترکیب دامن جین و تاپ ساده نیز یکی از همین روش‌های کارآمد و بدون اتلاف وقت، برای خوشتیپ شدن هرچه بیشتر است!

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای تکمیل این استایل یک جفت اسنیکرز راحت با رنگی خاص و اکسسوری‌هایی قابل توجه انتخاب کنید تا در عین سادگی بتوانید به استایل منحصربه فرد خود دست پیدا کنید.

مالکیت حقوق معنوی این سایت متعلق به شرکت سالیان کیش