ثبت نام

ورود

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your compare list.

5

Product was successfully added to your wishlist.

5

هدیه روز پدر

هدیه روز پدر؛ هدایای کاربردی بخریم!


اولین قهرمان زندگی‌مان پدران ما هستند؛ همان انسان‌های وظیفه‌شناس و شریفی که در محبت گوی سبقت را از همه ربوده‌اند!

اما از هرچه بگذریم نمی‌توانیم از سختی هدیه دادن به آقایان به راحتی گذر کنیم. به بهانه‌ی نزدیک شدن روز پدر و روز مرد، بد نیست نگاهی داشته باشیم به مواردی که می‌توانیم آنها را امسال در لیست هدیه‌های این روز قرار دهیم؛ مگر به این بهانه بتوانیم انتخاب‌های گسترده‌تری نسبت به سال‌های پیش داشته باشیم!

برای قدم اول، قبل از خرید هدیه روز پدر، نیازهای آنها را بررسی کنید!


قبل از هرچیز برای خرید هدیه روز پدر باید به یکسری نکات ریز و تاثیرگذار توجه داشته باشیم. این نکات می‌توانند ما را در تهیه‌ی این هدیه هدفمندتر و نتیجه را مطلوب‌تر کنند.

در هنگام خرید هدیه روز پدر در وهله اول به نیاز پدر یا همسرتان توجه کنید. عموما آقایان به طرز صریحی از نیازهای خود صحبت نمی‌کنند؛ اما همه انسان‌ها نیازهای ثانویه‌ی مربوط به خودشان را دارند. نیازی نیست سخت بگیرید؛ کافیست نگاهی به کمد لباس پدر یا همسرتان بیندازید و لیستی از نیازهای پوششی آنها را برای خود تهیه کنید. به این شکل نه تنها نیاز آنها را برآورده کرده‌اید؛

بلکه آنها را از شر یک خرید طولانی‌مدت که به هیچ وجه طرفدار آن نیستند، راحت کرده‌اید!

برای خرید هدیه روز پدر شخصیت و موقعیت آنها را در نظر بگیرید!

یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام خرید هدیه روز پدر به آن توجه داشت، در نظر گرفتن شخصیت، سلایق، موقعیت اجتماعی و روحیات پدر یا همسرتان است. برای مثال اگر همسرتان طرفدار استایل‌های کژوال است و موقعیت شغلی وی طوری ایجاب می‌کند که لباس‌های راحت و کژوال برای استفاده روزمره انتخاب کند، شما نیز طبق همین الگو پیش رفته و با در نظر گرفتن موقعیت او برایش هدیه‌ای کاربردی تهیه کنید.یا اگر پدرتان شخصی جدی و قانون‌مدار است و از چهارچوب لباس پوشیدن فرمال خود خارج نمی‌شود، نیازی نیست به تغییر سبک او فکر کنید. هدیه ای را برایش تهیه کنید که برایش کاربردی و لذت‌بخش باشد.در هنگام خرید هدیه روز پدر چه مواردی را در اولویت قرار دهیم؟

قبل از انتخاب آیتمی که قرار است به عنوان هدیه خریداری کنید باید به نکات کارسازی توجه داشته باشید. یکی از این نکات توجه به سایز است!

پیش از اقدام به خرید از سایز لباس یا کفش پدر یا همسرتان مطلع شوید. نیازی نیست مستقیم از خودشان سوال کنید؛ کافیست به کمد لباس‌شان سری بزنید و از روی لباس‌های قدیمی به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید.

نکته قابل توجه دیگر نامربوط به موضوع سایزبندی نیست! این نکته را درنظر داشته باشید که شاید هدیه‌ای که تهیه نموده‌اید مناسب سایز یا سلیقه‌ی پدر یا همسرتان نباشد. از شرایط تعویض و بازپس‌گیری فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید مطلع شوید و حتما از فاکتور خرید خود به خوبی نگهداری کنید تا در هنگام تعویض به مشکل برنخورید!

چه هدایایی را برای روز پدر در لیست انتخاب‌های خود قرار دهیم؟

با توجه به تمام نکات، حالا می‌توانیم به سراغ آیتم‌های مناسب برای هدیه روز پدر برویم. برای انتخاب لباس، کیفیت را در اولویت قرار دهید. بهتر است آیتم‌های با کیفیتی را انتخاب کنید که بعد از گذشت چندسال زیبایی خودرا حفظ کرده و عمری طولانی داشته باشند.از معجزه اکسسوری‌ها غافل نشوید!

گاهی هدیه دادن یک کفش یا یک کمربند می‌تواند کارسازتر از لباس باشد. پس امسال می‌توانید کمی متفاوت‌تر عمل کرده و به جای لباس، اکسسوری‌های کاربردی به پدر یا همسرتان هدیه دهید.
و در آخر!

اگر با تمام این‌ها همچنان می‌خواهید طبق رسم قدیمی عمل کنید و هدیه دادن جوراب و زیرپوش را در صدر انتخاب‌هایتان قرار دهید، می‌توانید چاشنی کیفیت را به این بازی قدیمی اضافه کنید!